LARG - Lokalna Agencja Rozwoju Gospodarczego Gminy Suchy Las Sp. z o.o.

    • Kontrast
    • Wygląd
    • Czcionka

Zobacz w czym możemy Ci pomóc By lepiej rozwinąć Twój biznes

Zapraszamy do skorzystania z oferty Wirtualnego Biura LARG Office. Usługa skierowana jest do istniejących firm oraz osób, które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą.
Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji serdecznie zaprasza Przedsiębiorców oraz Osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą do skorzystania z bezpłatnych usług Punktu Konsultacyjnego Krajowego Systemu Usług.
Gmina Suchy Las stosuje od ponad 10lat najniższe z możliwych stawek podatku od środków transportowych. Przewoźnik odnosi podwójną korzyść: przewidywalność kosztów oraz niższą wysokość poniesionych wydatków.
Dysponujemy przenośnymi tablicami reklamowymi o wymiarach 5 m na 2,4 m. Są to tablice dwustronne, ruchome, nie wymagające pozwolenia na budowę. Minimalny okres wynajmu to 6 miesięcy.

LARG Sp. z o.o. od początku działalności nawiązała z głównymi wiodącymi w branży Towarzystwami Leasingowymi celem pozyskania rejestracji pojazdów ciężarowych na terenie Gminy Suchy Las. Wykorzystujemy atut w postaci prowadzonej przez władze Gminy polityki dot. stawek od środków transportu, które nasza gmina od 2005 roku utrzymuje na najniższym dopuszczonym ustawą poziomie.


Oferujemy pomoc firmom działającym na terenie Gminy w pozyskaniu źródeł finansowania działalności takich jak: kredyty bankowe, dotacje unijne, dotacje z Powiatowego Urzędu Pracy. Ułatwiamy firmom założenie i prowadzenie działalności na terenie Gminy Suchy Las przez wynajęcie adresu w Wirtualnym Biurze.

Wirtualne biuro! zarejestruj swoją firmę w Suchym Lesie

Do kogo skierowany jest nasz produkt? Doświadczenie na tym stosunkowo młodym rynku pokazuje, że nie każdej firmie przydatna jest usługa Wirtualnego Biura. Jednocześnie bardzo trudno  jest określić  branże w jakich Wirtualne Biuro sprawdza się najlepiej. Najczęściej z usługi korzystają podmioty, których profil działalności opiera się na pośrednictwie, handlu, projektowaniu, doradztwie itp. Czyli firmy, którym własne biuro nie jest potrzebne do prowadzenia działalności operacyjnej. Decyzja o skorzystaniu z outsourcingu biurowego bierze się z potrzeby zmniejszenia kosztów. Innym bodźcem jest chęć podniesienia prestiżu firmy, oddzielenie sfery prywatnej i biznesowej oraz poprawienie wizerunku firmy.

Z oferty mogą korzystać firmy chcące organizować spotkania z kontrahentami,  szkolenia i  konferencje – wynajmując  w tym celu salkę konferencyjną. Polecamy nasze wsparcie organizacyjne, administracyjne, prawne  oraz podatkowo – księgowe.

  • Szybkie zarejestrowanie firmy
  • Ograniczenie kosztów utrzymania biura i zatrudniania pracowników administracyjnych
  • Pomoc w  zorganizowaniu obsługi księgowej oraz prawnej
  • Umiejętne korzystanie z usług dodatkowych pozwala  na lepszą organizację pracy. Firma może zająć się swoją główną działalnością bez potrzeby zagłębiania się w techniczne   aspekty prowadzenia biznesu.

Oferta LARG Office Sprawdź co możesz zyskać

Wynajęcie adresu siedziby firmy.
Obsługę korespondencji i e-maili.
Skanowanie poczty.

Nasi partnerzy

Back to top