– Blog

Uprzejmie informujemy, iż w punkcie konsultacyjno-doradczym działającym w LARG można uzyskać informacje na temat dwóch kolejnych zadań finansowanych ze środków Województwa Wielkopolskiego t.j pożyczek EKOenergetycznej i Prorozwojowej II. Nasz konsultant dobierze optymalną formę wsparcia finansowego dla Państwa biznesu oraz pomoże w procesie realizacji procedur formalnych. Więcej na temat pożyczek można dowiedzieć się z materiałów umieszczonych poniżej . Zachęcamy również do kontaktu bezpośrednio z konsultantem w każdy ostatni poniedziałek miesiąca, w godzinach 8:00 do 14:00 pod numerem telefonu 608 065 671 lub adresem mailowym pkbiznes@larg.com.pl.

Pozyczka-EKOenergetyczna-30_10_2023-infoPobierz

Pozyczka-Prorozwojowa-IIPobierz

czytaj więcej Pożyczka EKOenergetyczna oraz Prorozwojowa II już dostępne

Uprzejmie informujemy, iż zmieniła się data kolejnego dyżuru w działającym w Spółce LARG, bezpłatnym punkcie konsultacyjno-informacyjnym dla firm i startupów. W przyszłym tygodniu konsultacje odbędą się we wtorek 31.08 br. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w ulotce zamieszczonej poniżej.

Przelozenie-dyzuru-na-31_08._2023-LARG-BusinessPobierz

Przelozenie-dyzuru-na-31_08._2023-LARG-BusinessPobierz

czytaj więcej Przełożenie dyżuru Punktu Konsultacyjnego dla Firm i Osób zamierzających rozpocząć działalność

W dniu dzisiejszym w siedzibie naszej spółki została podpisana umowa na wykonanie windy w Zespole Szkół im. o. Mariana Żelazka w Chludowie.

Nowa winda będzie obsługiwać wszystkie trzy kondygnacje znajdujące się w placówce i znacznie ułatwi poruszanie się po budynku osobom z niepełnosprawnościami.

Wykonawca prac – firma Jack-Bud Polska – przygotuje również dokumentację powykonawczą robót budowlanych oraz uzyska w imieniu Gminy Suchy Las ostateczną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie nowej windy.

W chwili obecnej rozpoczęły się ostatnie uzgodnienia i prace przygotowawcze, a na …

czytaj więcej Umowa na budowę windy w Zespole Szkół w Chludowie podpisana

W zeszłym tygodniu na wniosek Wójta Gminy Suchy Las, reprezentowanego przez Spółkę LARG, Wydział Klimatu i Środowiska Urzędu Miasta Poznania wszczął postępowanie w sprawie wydania decyzji środowiskowej dla inwestycji mającej na celu budowę wiaduktu drogowego w ciągu ul. Sucholeskiej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Zadanie to jest częścią większego projektu pod nazwą „Integracja węzłów na północnej obwodnicy towarowej m. Poznania z miejskim transportem zbiorowym – dokumentacja”.

Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach określa w jaki sposób powinna zostać wykonana inwestycja, tak aby jak najmniej …

czytaj więcej Kolejny ważny krok na drodze do budowy wiaduktu w ciągu ul. Sucholeskiej – rozpoczęła się procedura o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach

Back to top