– Blog

Spóła LARG informuje, iż zmieniła się data kolejnego dyżuru w działającym w Spółce LARG, bezpłatnym punkcie konsultacyjno-informacyjnym dla firm i startupów. Najbliższe konsultacje odbędą się w poniedziałek 20.05 br. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

czytaj więcej Przełożenie dyżuru Punktu Konsultacyjnego dla Firm i Osób zamierzających rozpocząć działalność

Lokalna Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. informuje, że rozpoczął się nabór na środki w ramach „Pierwszego biznesu – Wsparcie w starcie”, który realizowany jest przez Polską Fundację Przedsiębiorczości (PFP) na podstawie Umowy Operacyjnej zawartej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) w dniu 27 marca 2024 r. Nasz konsultant dobierze optymalną formę wsparcia finansowego dla Państwa biznesu oraz pomoże w procesie realizacji procedur formalnych. Więcej na ten temat można dowiedzieć się z materiałów umieszczonych poniżej. Zachęcamy również do kontaktu bezpośrednio z …

czytaj więcej Rozpoczął się nabór na środki w ramach „Pierwszego biznesu – Wsparcie w starcie”

W dniach 9-11.04 br. wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Transportu Spedycji i Logistyki, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo pod Warszawą. Była to dobra okazja aby porównać i dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne na polskim rynku oferty dedykowane branży. Wydarzenie to stanowiło również doskonałą okazję do uczestnictwa w konferencjach, warsztatach oraz kongresach branży transportu, spedycji i logistyki, rozwijających znajomość rynku oraz pokazujących działanie najnowszych technologii.

Warsaw MTTSL Expo to jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce, w którym udział biorą …

czytaj więcej Zakończyły się tegoroczne Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

Uprzejmie informujemy, iż zmieniła się data kolejnego dyżuru w działającym w Spółce LARG, bezpłatnym punkcie konsultacyjno-informacyjnym dla firm i startupów. Najbliższe konsultacje odbędą się w środę 24.04 br. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

czytaj więcej Przełożenie dyżuru Punktu Konsultacyjnego dla Firm i Osób zamierzających rozpocząć działalność

Back to top