– Spółka LARG przystąpiła do programu „Sucholeska Karta Mieszkańca”

Z przyjemnością informujemy, iż nasza Spółka przystąpiła do programu „Sucholeska Karta Mieszkańca””. Ideą takiej karty jest zwiększenie tożsamości lokalnej i promocja wśród mieszkańców płacenia podatków w miejscu zamieszkania.

Właścicielowi Karty Mieszkańca będą przysługiwały upusty na zakup produktów lub usług i inne profity, udzielane przez partnerów akcji. Partnerami są jednostki organizacyjne gminy, spółki komunalne oraz podmioty prywatne. Z listą Partnerów oraz ich ofertami można się zapoznać na stronie dedykowanej programowi, którą możecie znaleźć tutaj: https://sljestemstad.pl/

Dla posiadaczy karty Spółka LARG przygotowała specjalną ofertę – rabat w wysokości 10% na skorzystanie z usług Wirtualnego Biura. Jest to usługa skierowana do wszystkich przedsiębiorców, którzy cenią sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania. W naszej spółce szybko i sprawnie wynajmiesz adres, pod którym można założyć i prowadzić działalność gospodarczą. Firma zarejestrowana w Suchym Lesie w taki sposób może korzystać m.in.: z niskich stawek podatku od środków transportowych oraz innych ułatwień jakimi Gmina Suchy Las wspiera przedsiębiorców.

Karta Mieszkańca to także system komunikacji pomiędzy mieszkańcem a partnerami i Urzędem Gminy. Głównym narzędziem jest aplikacja, która identyfikować będzie mieszkańca. Darmową aplikację „Suchy Las – Jestem Stąd” można pobrać w wiodących sklepach z aplikacjami. Dzięki niej mieszkaniec będzie otrzymywał też widomości gminne bezpośrednio na telefon. Tu też docelowo mają być umieszone systemy, które funkcjonują już w gminie Suchy Las np. EcoHarmonogram, Blisko, Gazeta Sucholeska czy też rozkład jazdy autobusów.

Back to top