– Zakończyły się tegoroczne Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

W dniach 9-11.04 br. wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach Transportu Spedycji i Logistyki, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo pod Warszawą. Była to dobra okazja aby porównać i dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne na polskim rynku oferty dedykowane branży. Wydarzenie to stanowiło również doskonałą okazję do uczestnictwa w konferencjach, warsztatach oraz kongresach branży transportu, spedycji i logistyki, rozwijających znajomość rynku oraz pokazujących działanie najnowszych technologii.

Warsaw MTTSL Expo to jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce, w którym udział biorą wystawcy z Polski i z zagranicy. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej, zainteresowaniu mediów oraz dużej powierzchni wystawienniczej targi MT TSL są doskonałym miejscem do promowania Suchego Lasu.

W tym roku problematyka poruszana podczas wystąpień skupiała się głównie na kwestiach nowych technologii i wykorzystania AI w codziennej pracy branży logistycznej. Nie zabrakło także informacji na temat najnowszych trendów, zmian w prawie oraz debaty na temat zrównoważonego rozwoju w transporcie. Wśród prelegentów pojawił się m.in Rafał Sonik – polski przedsiębiorca i zwycięzca rajdu Dakar.

Dzięki udziałowi w wydarzeniu mieliśmy nie tylko okazję zdobyć cenną wiedzę oraz budować pozytywny obraz Gminy w kraju i za granicą. Mieliśmy przede wszystkim możliwość spotkać się z potencjalnymi klientami oraz wymienić doświadczeniami z innymi przedstawicielami branży transportowej. 

Więcej o tym jak wyglądały tegoroczne targi można dowiedzieć się TUTAJ

Back to top